Zor Zamanlarda Umut


Zor Zamanlarda Umut

Zor bir zamandan mı geçiyorsunuz? Beklenmedik bir trajediyle, yerleşik bir tıbbi sorunla uğraşıyorsanız ya da bir sonraki yemeğinizin nereden geleceğini bilmiyorsanız Tanrı’nın bu savaşı tek başınıza vermenizi istemediğini bilin. Bunu yerine yapabileceğimiz en büyük şey O’nun bizimle olduğunu ve umutla dolabileceğimizi bilerek O’na güvenmektir.

Hangi tür sıkıntılardan geçiyor olursanız olun bu kitap beklentilerinizi yükseltmenizi ve Tanrı’ya güvenmekten asla ve asla vazgeçmemenizi sağlayacak. Sonuçta O “Umudun kaynağıdır” (bkz. Romalılar 15:13) ve durumunuzu tersine çevirip harika bir hale getirecek olan O’dur.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30.

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.

Zor Zamanlarda Umut

Kitap İçeriği


Bu kitapta Joyce şunları öğretiyor:

  • Zor zamanlarda Tanrı’nın tesellisini nasıl kabul ederiz?
  • Görüş açımızı değiştirmek günümüzü nasıl tamamen değiştirir?
  • Geçmişe sünger çekip her şeye yeniden nasıl başlarız?
  • Depresyonla ve kırık bir cesaretle savaşmanın Kutsal Kitap’taki ilkeleri…