Hristiyanlıkla ilgili konuların ele alındığı blogumuza hoş geldiniz.


Hristiyanlık Blog – Sevgili ziyaretçimiz, bu sayfamızda Hristiyan Blog’da yer alan makalelerimizi görebilirsiniz. Bizim temel kaynağımız Tanrı sözü olan İncil’dir. Eğer kargo dahil ücretsiz İncil almak isterseniz aşağıdaki linkten formu doldurmanız yeterlidir. Size iyi okumalar diliyoruz.

Talep Formu

Hristiyan Blog – Bu sayfamızda Hristiyanlık ile ilgili bazı önemli konularda konuşmacılarımızın anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Gerek Hristiyanlık teolojisi ile ilgili gerekse gündemde yer alan bazı konuların Hristiyanlık bakış açısıyla irdelenmesi konusunda merak ettiğiniz bir çok konuda sayfamızda yer alan videolarda ilginç konular sizleri bekliyor.

Anlatımlarımız teoloji, tarih, kültür, sanat, felsefe gibi konuları içeriyor. Bu gibi önemli konuları Kutsal Kitap’ın nasıl ele aldığı ve neler söylediği, Hristiyanlar’ın genel olarak neler düşündüğünü, Hristiyanlık teolojisinin gündelik hayattaki yansılamarını ve bir Hristiyan’ı Hristiyan yapan özelliklerle ilgili konuşmacılarımızdan dinleyebilirsiniz.

Bu blogun ziyaretçilerimizin önemli konularda ve gündemde yeralan tartışmalar ile ilgili bir çok sorularına cevap olacağına inanıyoruz. Duamız Tanrı’nın bu blog aracılığıyla insanlara dokunması ve kendilerine sevgisini, merhametini, lütfunu ve kurtuluş planını göstermesidir.
Bu blogdaki paylaşımlarımızla ilgili daha fazla öğrenmek isterseniz bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyiniz. Sizlere yardımcı olmaktan hem keyif hem de bereket alacağımızdan eminiz.

Sitemizde bizimle iletişim kurabilmeniz için birçok kanal mevcut. Sizleri bekliyoruz.