Sakin Suların Kıyısında


Sakin Suların Kıyısında

Sakin Suların Kıyısında benim için iki anlama geliyor. İlk olarak, elinizde tutup okuduğunuz bu kitabın ismi. Bu kitap bizi Tanrı Sözü’nü okuyup onun üzerine derin düşünmeye motive etmek için hazırlanmıştır.

Davut bu sözleri yazdığında koyunların ne kadar büyük bir ihtiyacı olduğunu ve onları doyuracak otlaklara ve su kenarlarına götürmesi için çobanlarına ne kadar bağımlı olduğunun bilincine varmıştı.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30.

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.

Sakin Suların Kıyısında

Kitap İçeriği


İkinci olarak, bu başlık bana kendimin de her gün “sakin suların kıyısında olma” deneyimi konusunda kişisel ihtiyacımı hatırlatıyor. Böyle bir deneyim, her zaman için hayatın koşuşturması ve baskılarından uzakta yaşanabilir. Bu benim kişisel büyüme ve olgunluk için ruhsal yiyeceğe ihtiyacım olduğu bir zamandır. Gündelik hayatı yaşamak için kendime gereken kuvveti bulduğum yerdir.

Tanrı Sözü bize bunu sağlar. Su, harareti bastırır. Ferahlatıcı, serinletici, temizleyici ve susuzluğumuzu giderici özelliği vardır.

“Sakin” sular da sessizlik ve huzur düşüncesini taşır. Dünyayı dışarıda bırakıp Tanrı’yla zaman geçirebildiğimiz bir yer buluruz.

Ruhsal bakımdan sağlıklı ve kuvvetli kalabilmek için günlük hayatlarımızda bu öğelerin hepsine ihtiyacımız vardır.

Ancak buna sadece öz disiplinle sahip olabiliriz. Disiplin, belirlenmiş Kutsal Kitap bölümlerini okumamıza, derin düşünceye dalmamıza ve kişisel gelişim için daha da okumamıza neden olacaktır.