E-Öğrenme


Değerli arkadaş,

Dinin Ötesinde E-Öğrenme serisine hoşgeldin!

Bu E-Öğrenme modülüyle Hristiyanlıkla ilgili temel bilgileri eğlenceli bir şekilde öğrenip ücretsiz kitaplar kazanabilirsin. Bu modülleri tamladıktan sonra, İsa Mesih’in kimliği ve öğretisi ile ilgili temel bilgilere sahip olacaksın.

Modülleri tamamlamak için iki seçenek mevcut:

1- Bu seçenekle dilediğin modülü dilediğin sırada tamamlayabilirsin. Her bir modülün sonundaki anketi tamamlayıp kargo dahil ücretsiz bir kitap kazanırsın. Bu seçeneğe devam etmek için buraya tıklayınız.

2- Diğer bir seçenek de bu beş modülü sırayla takip edip her bir modülün sonundaki anketi tamamlayıp diğerine geçemendir. Bu seçenekle hem her bir bölüm sonunda kazanacağın kitapları (5 kitap) hem de ücretsiz Kutsal Kitap (Tevrat – Zebur – İncil) kazanabilirsin. Bu seçeneğe devam etmek için buraya tıklayınız.


her şeye rağmen sevgi

1- Dinin Ötesinde


Diyalogumuzun başlangıcını oluşturan bu ilk modül aracılığı ile sizleri birisiyle tanıştırmak istiyoruz. Göreceksiniz, bir süre sonra bu kişiyle aranızda, kendiliğinizden içtenlik dolu bir ilişki başlayacak.

Konuya Başla

2- Kaybolan Oğul


Bu konumuzda Tanrı’nın, İsa Mesih’in aracılığıyla açıklamak islediği öz mesajın ne olduğu ile ilgili seni aydınlatmaya çalışacağız. Bu da beraber yapmamız gereken bir çalışmadır.

Konuya Başla

3- Dağdaki Vaaz


Dağdaki vaaz büyük olasılıkla İsa Mesih’in öğretisinin en iyi bilinen ama aynı zamanda en az anlaşılan ve kesinlikle en az uygulanan kısmıdır. Bu modülü tamamlayınca ücretsiz DVD kazanırsınız.

Konuya Başla

4- İsa'nın Son Günleri


Tarihim en çok tartışılan konularından biri İsa Mesih’in ölümü ve dirilişidir. Tanrı kendi kulunun bu kadar acı çekmesine nasıl izin verebildir. Bu modülümüzü bitirip anketi tamamlarsanız ücretsiz hediye kazacaksınız.

Konuya Başla

5- Hristiyanlar


İsa Mesih aramızdan ayrıldıktan sonra, dünya çapında kendisini izleyecek olanların durumunu şansa bırakmadı. O Tanrı’nın Söz’ünü ve isteğini tüm insanlığa bildirmeye gelmişti. Modülün sonundaki anketi doldurarak ücretsiz hediye kazanacaksınız.

Konuya Başla