Barnaba İncili ve Gerçekler


Barnaba İncili ve Gerçekler

Hıristiyanlar olarak İncil’i Tanrı’nın ilham edilmiş ve yetkili Sözü olarak kabul ediyoruz. Kanonik İncillere aykırı iddialarla ortaya çıkan bir metin olan Barnabas İncili, bu temel inanca meydan okuyor. Bu kitap, Barnabas İncili’ni eleştirel bir şekilde incelemeyi, İncil’le ve aslında Kur’an’la olan çelişkilerini vurgulamayı ve Kutsal Yazıların yani İncil’in doğruluğunu yeniden teyit etmeyi amaçlamaktadır. Bu keşif aracılığıyla inancımızı güçlendirmeye, yanlış anlamaları açıklığa kavuşturmaya ve İncil’de sunulduğu şekliyle İsa Mesih’in Müjdesi’nin savunmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu çalışmanın inanlıların Tanrı’nın vahyedilen Sözüne olan anlayışlarını ve imanlarını derinleştirmeleri için bir kaynak olarak hizmet etmesini dilerim.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30.

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.
  • Size bizden bir SMS mesajı gelecek, lütfen linkine tıklayınız.
  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.