Veri Kullanım İlkemiz


Şartname

Kullanıcılar, sitemiz tarafından, tarafımdan istenen her türlü bilgiyi ve kişisel veriyi kendi rızamla verdiğimi, bu bilgilerin saklanmasına, depolanmasına ve ilgi duyduğum konularla ilgili olarak bilgilenmem için üçüncü kişilerle paylaşılmasına muvafakat ederim. Verdiğim bilgilerin doğru olduğunu ve yanlış ve hatalı bilgiler verilmesi halinde sorumluluğu üstleneceğimi, bu bilgilerin saklanması, depolanması, kullanılması, üçüncü kişilerle, gerçek ve tüzel kişiler ile paylaşılması halinde herhangi bir şikâyette ve ya talepte bulunmayacağımı taahhüt ederim.

Genel İlkeler, Gizlilik kuralları ve Üyelik sözleşmesi

Ad, Soyad, Cep Telefonu numarası, elektronik posta adresi ve benzer bilgileri de dahil kişisel bilgilerimi, www.kutsalkitap.org‘a kendi rızam ile verdiğimi, bu bilgiler www.kutsalkitap.org internet sitesinin şartname ile paylaştığı kurumlar tarafından, tarafıma yapılacak reklam, promosyon, organizasyon haberleri, çeşitli kampanyalar dahil olmak üzere her türlü bilgilendirme amacıyla ve bunlarla sınırlı kalmamak kaydı ile kullanılmasına ve www.kutsalkitap.org tarafından muhafaza edilmesine muvafakat ettiğimi bildiririm.

Canlı Sohbet Kullanımı

www.kutsalkitap.org’da kullanılan sohbet hizmeti altyapısı üçüncü parti yazılım firması “tawk.to” tarafından sağlanmaktadır. Bu firma www.kutsalkitap.org’dan bağımsız ve otomatik olarak bütün konuşmaları kaydetmektedir. Sohbet yazılımı aracılığıyla www.kutsalkitap.org’la iletişim kurmam durumunda sohbetin www.kutsalkitap.org’dan bağımsız olarak, tawk.to tarafından kayıt edildiğini kabul etmiş olduğumu bildiririm.