Son Durak


Son durak

Otobüse binen kişi, bir durakta ineceğini bilmez mi? Yaşam otobüsünde yolculuk yapanların hepsi ölüm durağında inmeyecek mi? Böyle bir durak yokmuş gibi yaşamak, hayal dünyasının varolmayan sularında kulaç atmak değil mi?

Ölüm ne kadar korkutucu bir son ise, Tanrı’nın insanı ölümden diriltme ve sonsuz yaşama kavuşturma yolu da o denli ve muhteşemdir.

Tanrı’nın umut vaadiyle ölüm tutsaklığının son bulacağını bildirdi. Karanlıkta parlayan ışık ölüm vadisini aydınlatacak, ölüm çukuru kapanacak ve en büyük düşman sonsuza dek yutulacaktı.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30.

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.

Son Durak

Kitap İçeriği


1- Çıkmaz bir sokak
2- Nasıl başladı?
3- Umut
4- En önemli kehanetler
5- Ben dünyanın ışığıyım
6- En temel ihtiyaç
7- En büyük mucize
8- İsa’nın ölümü
9- Diriliş
10- Siz