Ruhsal Yolculuk


Ruhsal Yolculuk

İncil, Mesih’teki yolculuğumuzu turistik bir geziden çok zorlu bir yarışa benzetir. Bize şöyle bir soru yöneltir: “Koşu alanında yarışanların hepsi koştuğu halde ödülü bir kişinin kazandığını bilmiyor musunuz? Öyle koşun ki ödülü kazanasınız” (1. Korintliler 9:24). Mesih’i takip etmek koşmayı, yani gayret, kararlılık ve adanmışlık göstermeyi gerektirir. Bizi bekleyen ruhsal yolculuğun özü budur.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30.

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.

Ruhsal Yolculuk

Kitap İçeriği


Her insan hayatı boyunca kritik önem taşıyan çok sayida kararlar verir. Arna bunlann hiç birisi İsa Mesih’i kabul etmekten daha onemli degildir. Bir insanın hayatında verebilecegi en onemli karar budur. Mesih’i kabul etmek ölümden yaşama, karanlıktan ışığa geçmektir. Mesih’i tanımak bütün gerçeklerin gerçeğini tanımaktır. Tanrı’yla barışmak, Tanrı tarafından bağışlanmak ve Tanrı’ya kavuşmaktır. Mesih’i kabul eden kişi, bilginin ve bilgeliğin bütün hazinelerini kabul etmiş, sonsuza dek uzanan bir yaşama ve mirasa sahip olmuştur.

Üstelik, İsa Mesih’i kabul ettigimizde, hepimiz Tanrı’nın huzurunda eşitizdir. Cinsiyetimizin, milliyetimizin, eğitim düzeyimizin, geçmişimizin, mallarımızın ve mülkerimizin, kısaca bize üstünlük ya da kazanç sağlayan her şeyin anlamını kaybettiği yerdeyizdir. Orada gerçek anlamı, kazancı ve üstünlüğü keşfetmeye başlarız. Tanrı’nın eşsiz ve benzersiz sevgisinin hepimize eşit derecede sunulduğu, lütfunun üzerimize bol bol döküldüğü ve paha biçilmez bir deger gördüğümüz bir yerdeyizdir. Bunların hepsi ve çok daha fazlası isa Mesih sayesinde sizindir.