Ruhsal Karşılaşma


Ruhsal Karşılaşma

“Ruhsal Karşılaşma” adındaki bu yapıtta Pastör Volkan Er, Hristiyan yaşamında her gün karşı karşıya kaldığımız çatışmalara ve denemelere karşı nasıl zafer kazanabileceğimizi açık şekilde anlatıyor.

Yeniden doğmak çalışmayı durdurmaz ve bize otomatik bir zafer kazandırmaz. Dinsel disiplinler bizi Tanrı’ya yaklaştırmaz. Öyleyse nasıl zaferli bir Hristiyan yaşamını sürdürebiliriz?

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30.

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.

Ruhsal Karşılaşma

Kitap İçeriği


Yeşaya, döneminin saygın kişilerinden biriydi, bir peygamberdi. Rab’bin yollarını, uyarılarını herkese anlatırdı. Ama Rab’le karşılaşınca, O’nun görkemi karşısında altüst oldu. Kutsal Olan’ın karşısında kendini, “dudakları kirli biri” olarak gördü.

Volkan Er, kitap boyunca Yeşaya peygamberin bu deneyimlerini bize anlatıyor. Tanrı’yla karşılaşınca, hayatımızda olacak değişikliklerden söz ediyor.