hristiyanlık

Türkiye'nin En Büyük Hristiyanlık Platformu

Ücretsiz İncil


Kargo masrafları dahil tamamen ücretsiz

Hiç İncil okudunuz mu? Eğer ücretsiz olarak adresinize göndermemizi isterseniz tek yapmanız gereken linkteki formu doldurmanızdır. Doldurun hemen gönderelim.

Ücretsiz İncil
Online Toplantı Daveti

Değerli ziyaretçimiz, Hristiyanlığın Temelleri konulu online toplantımıza davetlisiniz. Toplantı içinde Hristiyanlığa dair sorularınızı yöneltebilecek, samimiyetle merak ettiğiniz konularda sohbete katılabileceksiniz.

 

Not: Katılım kontenjanla sınırlıdır.

Tarih: 30 Nisan Salı 2024 | Saat: 20:30 | Platform: Zoom

Kayıt Olun
Temalar

Yeni Özellik

Yeni “Tema” özelliğimiz aracılığıyla sizi aydınlatıcı bir yolculuğa ve bir dizi ilgi çekici blog yazımızda Kutsal Kitap temalarını derinlemesine keşfetmeye davet ediyoruz. Kutsal Kitap’ın gerçek hikayelerine ve öğretilerine derinlemesine dalın. Yaratılış’tan Peygamberlik kitaplarına kadar her konuyla etkileşime geçin, tartışın ve anlayışınızı geliştirin. Hadi, siz de bu inanç ve keşif yolculuğuna katılın!


Hemen Keşfedin

Güncel Makalelerimiz

Ben Kimim?

Ben Kimim?

Bu blog dizisi, Eski Antlaşma'daki en önemli anlardan birini ve Yeni Antalaşma'da, Tanrı ve İsa Mesih'in kendilerini güçlü "Ben" ifadesiyle tanımladıkları bir…


Okuyun

Baba, ruhumu ellerine bırakıyorum

Yedinci Söz: İlahi Teslimiyet

Yazı dizimizi son bölümünde İsa'nın son sözlerinin derinliğini ve önemini araştırıyoruz: "Baba, ruhumu ellerine bırakıyorum."


Okuyun

Tamamlandı

Altıncı Söz: Mükemmellik Dışavurumu

"Tamamlandı." Anlam açısından zengin olan İsa Mesih'in bu ifadesi, çok derin kavramlar, düşünceler ve bakış açıları barındırır.


Okuyun