ÜCRETSİZ MANGA


Kargo masrafları dahil tamamen ücretsiz Manga

2 kitaptan oluşan bu Manga kitap setimiz Hristiyanlığın önemli kavramlarından Mesih ve Elçiler üzerine odaklanıyor. İsa Mesih’in hayatını konu alan Manga aracılığıyla Hristiyanlık hakkında temel bilgiler öğrenebilirsiniz.

Manga

Size göndereceğimiz paketin içerisinde ayrıca ücretsiz olarak içinde bir İncil, Kutsal Kitap çalışma ve değerlendirme anketi göndereceğiz.

Not: Kargo ücretsizdir. 

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun.

Gönderilerimiz Perşembe günleri kargoya verilmektedir.

4-5 iş günü içerisinde paketiniz elinize ulaşacaktır.

Bir sorunuz olması durumunda veya daha önce kitap başvurunuz olduysa ve elinize ulaşmadıysa lütfen bu numarayı arayınız: 0505 118 18 30

ÖNEMLİ NOT:

  • Bizden herhangi bir basılı yayını alabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekiyor. 18 yaşından küçüklere Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca basılı yayınları kesinlikle göndermiyoruz. Yaş beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. 
  • Lütfen formu sadece kendiniz için doldurunuz. Kendisinden habersiz başka birisi adına form doldurmanız, o kişiden habersiz kişisel bilgilerini paylaşmanız Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre suçtur. Bu durumda o kişiyi ve kendimizi korumak adına savcılık nazarında hukuki haklarımızı kullanmak zorunda kalırız.
  • Size bizden bir SMS mesaj gelecek, lütfen linkine tıklayınız.
  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.