Kutsal Yazılar ve Dua


Kutsal Yazılar ve Dua

Dua her bir Hristiyan’ın hayatında vazgeçilmez bir unsur olmalıdır. Kutsal Kitap bizlere duayı Tanrı ile konuşmak olarak öğretir. Ancak günümüz insanları çağımızın hızlı akışı içinde kendi bireysel yaşamlarında duayı uygulamakta neredeyse zorlanır hale gelmiştir. Günlük işlerin koşuşturması içinde duaya vakit ayırmak neredeyse bizlere en son yapılacak bir işmiş gibi gelmektedir. Dua çiçeğe verilen su gibidir. Yani bize canlılık, esenlik ve zafer getirecektir. Günlük yaşamın tüm denenme ve saldırılarında bizleri güçlü kılacak tek silahTanrı Sözü’nü okuyup “dua” etmektir. Bir Hristiyan yalnızca kiliseye gittiği zaman dua etmez; dua günlük hayatın bir parçası olmalıdır. Ancak çağımız Hristiyanları neredeyse dua etmek yerine birbirlerine dua mektupları yazar duruma gelmiştir.

Kitabımız ücretsizdir.

Not: Kargo ve posta masraflar bizim tarafımızdan karşılanır.

Lütfen kitabı size ulaştırabilmemiz için aşağıdaki talep formunu doldurun. Daha önce kitap başvurunuz olduysa, bu numarayı arayınız: 0543 766 73 33.

  • İstediğiniz ücretsiz ürünleri iki şekilde size ulaştırabiliriz. Birinci seçenekte doğrudan adresinize ulaştırırız. Bunun için detaylı adres bilgileriniz gerekiyor. İkinci seçenekte size en yakın PTT Şubesi’ne göndeririz ve siz oradan teslim alabilirsiniz.


  • Önemli: Bizden herhangi bir yayın alabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Beyanınızın doğruluğundan siz sorumlusunuz. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikası’nı okuyunuz.
  • Paket üzerinde, içerisinde İncil olduğuna dair herhangi bir bilgi yazmıyoruz.
  • Formun aşağıdaki ilerleyen kısımlarını doldurmadan önce lütfen kişisel bilgiler ile ilgili olan kısmı doldurunuz.

Kişisel Bilgileriniz

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Adres

Talebiniz üzerine, kitabınızı size gönderebilmemiz için bize adres bilgilerinizi vermeniz gerekiyor.
Kişisel Veriler Hakkında Açık Rıza Metni uyarınca, kişisel verilerimin işlenmesine açık rıza veriyorum.

Kutsal Yazılar ve Dua

Kitap İçeriği


Bu kitap Tanrı halkının Rab ile baş başa vakit geçirmesine ve Tanrı’nın Sözleri üzerinde derin düşünmesine yardımcı olmak için hazırlanmıştır. Kutsal Kitap’tan seçilen kısa bölümler ayet ezberlemek isteyenlere de bir kolaylık olacaktır.