Ücretsiz İncil


Kargo masrafları dahil tamamen ücretsiz

Hiç İncil okudunuz mu? Eğer ücretsiz olarak adresinize göndermemizi isterseniz tek yapmanız gereken linkteki formu doldurmanızdır. Doldurun hemen gönderelim.

Ücretsiz İncil

Online Toplantı Daveti

Değerli ziyaretçimiz, Tevrat, Zebur ve İncil bağlamında “Kurban” konulu online toplantımıza davetlisiniz.

Tarih: 3 Haziran Pazartesi
Saat: 20:30
Yer: Zoom (Online)

Başvuru ve Katılım Linki: Aşağıdaki linke tıklayarak başvuruda bulunabilir, aynı linki kullanarak belirtilen gün ve saatte toplantıya katılabilirsiniz. Toplantı bilgilerini hatırlatmak amacıyla başvurunuzun ardından mektup@kutsalkitap.org e-mail adresine telefon numaranızı içeren bir e-mail göndermenizi rica ederiz.


Zoom Linki
Temalar

Yeni Özellik

Yeni “Seriler” özelliğimiz aracılığıyla sizi aydınlatıcı bir yolculuğa ve bir dizi ilgi çekici blog yazımızda Kutsal Kitap temalarını derinlemesine keşfetmeye davet ediyoruz. Kutsal Kitap’ın gerçek hikayelerine ve öğretilerine derinlemesine dalın. Yaratılış’tan Peygamberlik kitaplarına kadar her konuyla etkileşime geçin, tartışın ve anlayışınızı geliştirin. Hadi, siz de bu inanç ve keşif yolculuğuna katılın!


Hemen Keşfedin

Güncel Makalelerimiz

Diriliş ve Yaşam

Diriliş ve Yaşam

İsa Mesih'in Yuhanna 11:25'te "Diriliş ve yaşam Ben'im" diye ilan ettiği çok önemli bir ana ulaşıyoruz. Bu derin ifade yalnızca İsa'nın misyonunun ve…


Okuyun

iyi çoban

İyi Çoban

Ben iyi çobanım. İyi çoban koyunları uğruna canını verir. Bu ifade yalnızca İsa'nın öğrencilerine olan bağlılığını vurgulamakla kalmıyor...


Okuyun

Kapı Ben'im

Kapı

Kapı Ben'im. Bu beyan hem İsa'nın Tanrı’nın kurtuluş planındaki eşsiz rolünü vurgulamakla beraber O'nun ilahi doğasın da vurguluyor.


Okuyun