Ücretsiz İncil


Kargo masrafları dahil tamamen ücretsiz

Hiç İncil okudunuz mu? Eğer ücretsiz olarak adresinize göndermemizi isterseniz tek yapmanız gereken linkteki formu doldurmanızdır. Doldurun hemen gönderelim.

Ücretsiz İncil

Online Toplantı Daveti

Değerli ziyaretçimiz, Tevrat, Zebur ve İncil bağlamında “Kurban” konulu online toplantımıza davetlisiniz.

Tarih: 3 Haziran Pazartesi
Saat: 20:30
Yer: Zoom (Online)

Başvuru ve Katılım Linki: Aşağıdaki linke tıklayarak başvuruda bulunabilir, aynı linki kullanarak belirtilen gün ve saatte toplantıya katılabilirsiniz. Toplantı bilgilerini hatırlatmak amacıyla başvurunuzun ardından mektup@kutsalkitap.org e-mail adresine telefon numaranızı içeren bir e-mail göndermenizi rica ederiz.


Zoom Linki
Temalar

Yeni Özellik

Yeni “Seriler” özelliğimiz aracılığıyla sizi aydınlatıcı bir yolculuğa ve bir dizi ilgi çekici blog yazımızda Kutsal Kitap temalarını derinlemesine keşfetmeye davet ediyoruz. Kutsal Kitap’ın gerçek hikayelerine ve öğretilerine derinlemesine dalın. Yaratılış’tan Peygamberlik kitaplarına kadar her konuyla etkileşime geçin, tartışın ve anlayışınızı geliştirin. Hadi, siz de bu inanç ve keşif yolculuğuna katılın!


Hemen Keşfedin
Kapı Ben'im

Oku | Dinle | İzle

Web sitemizde Tanrı Sözü olan Kutsal Kitap’ı online olarak okuyabilir, dinleyebilir ve izleyebilirsiniz. Okuma bölümünde Kutsal Kitap’ın Eski ve Yeni Antlaşma Bölümlerini okuyabilirsiniz. İzleme ve Dinleme bölümlerinde 4 müjde kitabının yüksek kalitede yapımlarına ulaşabilirsiniz.

Güncel Makalelerimiz

Gerçek Asma

Gerçek Asma

Ben gerçek asmayım. Bu ifade İsa Mesih'e iman edenler O'nun kimliği ve görevi için önemli teolojik ve pratik çıkarımlar içerir.


Okuyun

Yol, Gerçek ve Yaşam Ben'im

Yol, Gerçek ve Yaşam

Yol, gerçek ve yaşam Ben'im. Bu ifade sadece İsa'nın misyonunu anlamada çok önemli olmakla kalmıyor, aynı zamanda kimliğini de anlatıyor.


Okuyun

Diriliş ve Yaşam

Diriliş ve Yaşam

İsa Mesih'in Yuhanna 11:25'te "Diriliş ve yaşam Ben'im" diye ilan ettiği çok önemli bir ana ulaşıyoruz. Bu derin ifade yalnızca İsa'nın misyonunun ve…


Okuyun